>

Archív famózních zpráv

Mileniálové dávají kopačky Facebooku i Tinderu

9. 3. 2018

BOSTON (Famous) – Mileniály přestávají bavit sociální sítě a média. Podle nového výzkumu totiž třetina z nich smazala svůj účet na Facebooku, Twitteru či Instagramu. Vůbec nejhůře dopadají právě Facebook a seznamka Tinder, jejichž popularita mezi mladými výrazně klesla. Naopak Snapchatu se lidé narození před čtyřiadvaceti roky vzdát nedokážou.

Muži trávící před televizí několik hodin denně častěji onemocní rakovinou tlustého střeva

9. 3. 2018

OXFORD (Famous) – Polehávání na gauči a dlouhé vysedávání je nezdravé pro srdce a cévy. Pokud ale muži tráví odpoledne a večer před televizí mnoho hodin denně, ohrožují se také rakovinou tlustého střeva. Riziko nejčastějšího typu zhoubného nádoru Čechů je u mužů trávících před obrazovkou čtyři a více hodin denně o pětatřicet procent vyšší. Tvrdí to vědci z Oxfordu a Londýnské univerzity.

Lidé závislí na telefonu nejsou antisociální, ale naopak hypersociální

9. 3. 2018

MONTREAL (Famous) – Kanadští vědci vyvrátili jeden z mýtů, který se pojí s nadměrným užíváním chytrých telefonů. Mladá generace často sedí u stolu v restauraci, aniž mezi sebou prohodí jediné slovo. Všichni zírají do telefonu a něco do něj ťukají. Z pohledu starší generace jsou hrubě nespolečenští. Jenže oni jsou ve skutečnosti závislými na komunikaci a jsou naopak hypersociální.

Australský teenager snědl živého slimáka kvůli sázce, doživotně ochrnul od hlavy dolů

9. 3. 2018

SYDNEY (Famous) – Nejeden dětský hrdina v sázce s kamarády překousl žížalu nebo spolkl mouchu. Ale tyto heroické výkony můžou mít tragické následky, když člověk polkne australského plže plného parazitických hlístic. To se stalo devatenáctiletému ragbistovi Samu Ballardovi, který se vsadil s kamarády. Následkem infekce hlísty, kteří napadli jeho mozek, ochrnul od hlavy dolů a nikdy se už nepohne.

Antihistaminika snižují počet spermií v ejakulátu

9. 3. 2018

BUENOS AIRES (Famous) – Dnešní mladí muži jsou neplodní především proto, že v prostředí plném plastů, exhalátů, potravinářských aditiv a léčiv nemůžou obstát. Dokazuje to další výzkum, tentokrát z Argentiny. Tamní vědci zjistili, že jeden z nejrozšířenějších léků na alergie a sennou rýmu totiž snižuje množství spermií v ejakulátu.

Jennifer Lawrenceová: Péro je nebezpečné

9. 3. 2018

LONDÝN (Famous) – Herečka Jennifer Lawrenceová zvolila zajímavý slovník při debatě o svém sexuálním životě, promiskuitě a strachu z onemocnění. Prý nikdy neměla náhodný sex, protože je germofobní – má chorobnou hrůzu z nakažlivých onemocnění. Sex tak měla jen s partnery. A oscarová hvězda použila dokonce termín dick – péro.

Emma Watsonová randí s Chordem Overstreetem

9. 3. 2018

LOS ANGELES (Famous) – Herečka Emma Watsonová je opět zadaná. Tentokráte se jí zalíbil herec seriálu Glee Chord Overstreet. O dva roky starší kolega si ji odvedl také z večírku Vanity Fair Oscars, který se konal v neděli 4. března.

Guillermo Del Toro se rozvedl

9. 3. 2018

LOS ANGELES (Famous) – Oscarový režisér Guillermo Del Toro je rozvedený muž. V manželství s Lorenzou Newtonovou žil jednatřicet roků, vztah ale ukončili už loni v únoru, soud pak jejich svazek rozpustil loni v září. Podle Del Tora o tom věděla jen hrstka lidí a většina známých si dosud myslí, že jsou stále manželi.

Susan Sarandonová: Paul Newman mi jednou dal část svého honoráře kvůli nespravedlnosti

9. 3. 2018

LOS ANGELES (Famous) – Herec Paul Newman už není mezi živými deset roků. Jeden z nejkrásnějších mužů v dějinách Hollywoodu byl ale nejen gentleman, ale také skvělý kamarád. Tvrdí to Susan Sarandonová s tím, že když spolu v roce 1998 hráli v thrilleru Soumrak, dostala od Paula část jeho honoráře, protože rozdíl mezi jejich výplatami byl enormní. O pohlavní diskriminaci se tehdy nikdo neodvážil mluvit.

Charlize Theronová: Marihuanu mi dodává matka

9. 3. 2018

LOS ANGELES (Famous) – Herečka Charlize Theronová nedávno přiznala, že je nakloněna užívání marihuany. V minulosti ji kouřila pro relaxaci a zábavu, pak s tím na čas přestala, aby se k droze dnes vrátila kvůli nespavosti, kterou trpí také její matka. Závažnou formu insomnie obě léčí právě konopím, které slavné herečce matka ochotně dodává. Tentokrát ale drogu nekouří, nýbrž užívají jedlé formy.

Pamela Andersonová: Tommy Lee je alkoholik

9. 3. 2018

LOS ANGELES (Famous) – Rocker Tommy Lee se popral se svým jednadvacetiletým synem Brandonem, jehož má s Pamelou Andersonovou. Z rodinné potyčky vzešel s rozbitým rtem otec a stěžoval si na to na Instagramu. Syna se ale teď zastala jeho matka Pamela, která sice u incidentu nebyla, ale zdůraznila, že její první exmanžel má trvale problémy s alkoholismem.

Hovořit o bývalých na prvním rande se vyplatí

8. 3. 2018

BRISTOL (Famous) – Řada lidí věří, že hovor o bývalém či bývalé rozhodně nepatří na první rande. Ale podle odborníků je opak pravdou. Zmínění předchozích partnerů a vztahů totiž může jasně odhalit, jak se člověk chová ve vztazích a co čeká od dalšího partnera. Navíc podle typu hovoru o ex lze také ihned poznat, jestli je dotyčný připraven na nový protějšek a má vyřešenou minulost.