>

Archív famózních zpráv

Uzbecká „princezna“ a nejbohatší žena bývalého SSSR jde na třináct let za mříže kvůli korupci

19. 3. 2020

LONDÝN (Famous) – Gulnara Karimovová je dcerou bývalého uzbeckého prezidenta Islama Karimova, který byl za svého života a vlády považován za jednoho z nejhorších tyranských diktátorů své doby. Gulnaře se přezdívalo „princezna“ kvůli výstřednímu chování, lásce k luxusu a také styky s britskou šlechtou. Karimovovou, nejbohatší ženu bývalého SSSR, tento týden odsoudili k třinácti rokům vězení za korupci.

Zkamenělina „husoslepice“ z konce křídy dokazuje, že moderní ptáci žili spolu s dinosaury

19. 3. 2020

LUTYCH (Famous) – Paleontologové objevili na území dnešní Belgie velmi zajímavou zkamenělinu. Lebka ptáka rodu Asteriornis je totiž sedmašedesát milionů let stará. To tedy znamená, že tento opeřenec, který byl zřejmě předkem vrubozobých (hus a kachen) i hrabavých (slepic a bažantů), chodil po Zemi spolu s obřími dinosaury. Přitom vykazuje všechny znaky moderních ptáků. Ti se tedy vyvinuli dříve, než se dosud soudilo.

Čtyřicetiletí hipsteři podvádějí dvakrát častěji

19. 3. 2020

NEW YORK (Famous) – Současná epidemie koronaviru moc neprospívá nevěře. Milenci a milenky totiž nemají prostor tajně se potkávat se svými protějšky, kteří podvádějí stálé partnery a partnerky. Nicméně výsledky nového průzkumu na seznamce pro nevěrné odhaluje, že mezi čtyřicátníci, kteří jdou s dobou a nosí krátký pěstěný vous a tetování – tzv. hipsteři – dvakrát častěji podvádějí stálé partnery. Nejvěrnější jsou naopak hladce oholení muži a hipsteři s dlouhým vousem.

Trh s erotickými pomůckami kvůli koronavirové epidemii vzkvétá

19. 3. 2020

LONDÝN (Famous) – Prodejci erotických pomůcek a hraček si mnou ruce. Zatímco řada jiných oborů doplácí na karanténu a omezení provozu, podniky nabízející online nákup a zasílání zboží domů vzkvétají. Jejich tržby jsou nebývale vysoké ve srovnání s předchozími lety. Lidé izolovaní doma v karanténě si totiž ve stresující situaci ulevují často právě sexem. Výrazně tak roste také sledovanost pornografie na internetu. Naopak výrazně klesá provoz na online seznamkách.

Kim Čong-un staví nemocnici kvůli koronaviru. I když tvrdí, že v KLDR není jediný případ

19. 3. 2020

SOUL (Famous) – Jihokorejští agenti zjistili, že v Pchjongjangu spěchají s výstavbou nové nemocnice. Je zřejmé, že ji Kim Čong-un buduje pro pacienty s koronavirem, aby je izoloval od pacientů s jinými onemocněními vyžadujícími hospitalizaci. Přitom vůdce komunistické KLDR vydává opakovaná prohlášení, že v jeho zemi není jediný případ COVID-19. Jenže podle západních agentů se nakazilo minimálně 150 vojáků u čínské hranice, kvůli čemuž v Severní Koreji také utichly vojenské manévry.

Justin a Hailey Bieberovi utekli před koronavirem do Kanady

19. 3. 2020

LONDON (Famous) – Zpěvák Justin Bieber utekl z USA do své vlasti, aby se tak vyhnul epidemii koronaviru. V Kanadě je situace klidnější. Alespoň zatím. Spolu s ním do země odjela manželka Hailey, s níž se vyfotil, jak se líbají. Obrázek zveřejnili na Instagramu, kde fanoušky vyzval k obezřetnosti a ohleduplnosti.

Po úspěchu seznamky pro muže s malými penisy si její majitel založil seznamku pro muže s velkými

19. 3. 2020

LONDÝN (Famous) – David Minns se zamyslel nad tím, jak by v časech, kdy je společnost posedlá velkými penisy, mohl pomoci mužům, kteří se narodili s menší výbavou. Ti totiž často narážejí na odmítání, ponižování a jiné frustrující situace ve snaze najít si partnerku či partnera. Tak vznikla seznamka Dinky One, která díky medializaci slaví veliký úspěch. Minns proto neváhal a chce vydělávat také na opačném segmentu mužské populace. Té, která má penis větší, než je průměr. A založil pro ně seznamku Big One.

Naomi Campbellová se denně koupe ve slaném roztoku s octem

19. 3. 2020

LONDÝN (Famous) – Modelka Naomi Campbellová je germofobka. Dávno před vypuknutím koronavirové epidemie přiznala, že po příchodu do první třídy v letadle si natáhne latexové rukavice a roušku a dezinfikuje – leteckou společností již pečlivě dezinfikované – sedadlo, opěrky, monitor a ostatní součástí svého místa. Teď fanoušky zpravila o svém přístupu k hygieně v čase šíření SARS-CoV-2. Každý den si napustí vanu teplé vody, rozpustí v ní koupelovou sůl a nalije do ní ocet. A leží v této lázni třicet minut.

Padesátý ročník nejslavnějšího evropského festivalu v Glastonbury neproběhne

19. 3. 2020

LONDÝN (Famous) – Hudebníci celého světa se snažili získat prestižní pódium a termín na nejslavnějším evropském festivalu v anglickém Glastonbury. Letos se totiž měl oslavovat už padesátý ročník hudebního svátku. Jenže festival nebudou pořádat vůbec. Kvůli koronavirové pandemii ho pořadatelé zrušili. Doufají, že popadesáté se milovníci různých hudebních žánrů sejdou příští rok.

Mike Tyson: Na smrt se těším, žít je mnohem těžší a děsivější

18. 3. 2020

LOS ANGELES (Famous) – Boxer Mike Tyson před lety zcela změnil životní filozofii. Stal se veganem a kdysi obávaná mlátička nedokáže ublížit ani mouše. Třiapadesátiletý americký rekordman tvrdí, že se smrti nebojí, a dokonce se na ni těší. Život je podle něj totiž mnohem náročnější a děsivější a vyžaduje velmi mnoho kuráže.

Princezna Beatrice zrušila svatbu kvůli koronaviru

18. 3. 2020

LONDÝN (Famous) – Na princeznu Beatrice, vnučku britské královny Alžběty II., se poslední rok lepí smůla. Sotva loni oznámila zasnoubení s italským obchodníkem a šlechticem Edoardem Mapellim Mozzim, média začala pranýřovat jejího otce prince Andrewa kvůli přátelství s pedofilním miliardářem Jeffreym Epsteinem. A skandál se vlekl měsíce, takže Beatrice měla pokaženou zásnubní oslavu. Teď musela svatbu původně plánovanou na konec května úplně zrušit. Kvůli epidemii koronaviru SARS-CoV-2.

Kim Čong-un: V KLDR není jediný infikovaný koronavirem

18. 3. 2020

SOUL (Famous) – Severokorejský diktátor Kim Čong-un vystoupil před svým národem, aby mu oznámil, že na rozdíl od Západu je jejich vlast zcela bezpečná, protože v ní není jediný člověk nakažený virem SARS-CoV-2. Podle expertů ze Soulu je to lež. KLDR sousedí s Čínou a podle tajných zdrojů právě u této hranice onemocněla řada vojáků.