>

Archív famózních zpráv

Antidepresiva decimují sexuální život milionům lidí na celém světě

10. 5. 2019

BOSTON (Famous) – Stále více lidí na Západě se stává závislými na antidepresivech. Stres rychlého životního stylu a vysoké nároky kladené na jedince nezvládá psychika milionů lidí po celém světě. Jen v USA užívá tyto léky trvale šestnáct milionů osob. Podle výzkumů mezi nimi za to platí vysokou daň – zcela přicházejí o sexuální život. Většina antidepresiv potlačuje libido a zhoršuje schopnost dosažení orgasmu.

Lidé po vynětí apendixu třikrát častěji onemocní Parkinsonovou chorobou

10. 5. 2019

CLEVELAND (Famous) – Lékaři byli v minulém století přesvědčeni, že přívěsek slepého střeva je naprosto zbytečný orgán v našem těle. Považovali ho za rudiment – pozůstatek evoluce, který kdysi tělu sloužil, ale o svou funkci přišel. Také proto, když se apendix zanítil, chirurgové ho vyřezali. Jenže šťastnější jsou dnes ti, komu tento „rudiment“ zůstal. Zřejmě má v těle stále svou funkci, protože osoby bez apendixu třikrát častěji onemocní Parkinsonovou chorobou.

Hlubokomořské ryby vidí barevně

10. 5. 2019

ADELAIDE (Famous) – Známe to všichni, sotva se trochu sešeří, náš barvocit v oku prudce klesá. Svět se stane šedozeleným až se s klesající intenzitou světla změní v odstíny šedé. Lidské oko je jinými slovy velmi málo citlivé na barvy světelného spektra, když do něj těchto vlnových délek proniká málo. Ryby žijící na dně oceánů v hloubkách větších než jeden kilometr, kde je pro lidské oko téměř úplná tma, vidí barvy dokonale. Vědce z Austrálie šokovalo, že v jejich oku prokázali extrémní barvocit.

Kalifornští vědci vyvinuli plast, který lze neustále dokola recyklovat

10. 5. 2019

BERKELEY (Famous) – Planeta Země je zaplavena plasty. Organická hmota působí ve volné přírodě ekologickou katastrofu. Ačkoli se západní společnosti snaží plasty vracet do oběhu recyklací, ne všechny umělohmotné materiály znovu použít lze. Kalifornští vědci ale tvrdí, že vyvinuli nový typ plastu, který lze recyklovat neustále dokola. Jeho stavební prvky dokážou pomocí kyseliny rozložit jako lego a sestavit je znova do zcela nové formy.

Princ Harry tři dny po narození syna musel do Nizozemska. Chybí mi matka, přiznal tam

10. 5. 2019

LONDÝN (Famous) – Jen tři dny rodičovského volna mohl čerpat britský princ Harry. Jeho syn Archie Harrison se narodil v pondělí 6. května a už ve čtvrtek 9. května mladší syn prince Charlese a princezny Diany musel na pracovní návštěvu do Nizozemska, kde se potkal s princeznou Margriet.

David Beckham přišel o řidičák

10. 5. 2019

LONDÝN (Famous) – Fotbalista David Beckham má možná vozový park, o kterém se devětadevadesáti procentům mužů světa může leda snít, ale je mu teď dost k ničemu. Britské úřady mu totiž zabavily řidičák. Slavný Brit totiž opakovaně porušuje zákony rychlou jízdou či telefonováním za volantem. A tak si teď musí najmout osobního řidiče.

Shawn Mendes opět rozvášnil své fanoušky. Ukázal se polonahý v reklamě Calvin Klein

10. 5. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Dvacetiletý Kanaďan Shawn Mendes je sice ještě tak trochu kluk, ale fyzicky už je pořádný chlap. Dokazuje to v reklamě na spodního prádlo Calvin Klein. Poprvé pro tuto značku fotil polonahý na konci minulého roku, letos se objevil v další kampani a fanoušci doslova tečou z jeho mužného hrudníku a plochého břicha.

Justin a Hailey Bieberovi jsou každou chvíli nahoru a dolů, tvrdí Haileyina sestra

10. 5. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Zpěvák Justin Bieber s manželkou Hailey prý pořád nemají jasno, kdy uspořádají pro rodinu a přátele svatební oslavu. Haileyina sestra Alaia prozradila, že její mladší sourozenec zažívá s manželem neustálé změny jako na horské dráze. Nikdo z rodiny tak netuší, co a kdy se bude dít. Ale všichni jsou zároveň v pozoru.

Zvětšení penisu nefunguje. Většina mužů má roky po zákroku potíže či deformity

10. 5. 2019

LONDÝN (Famous) – Muži, kteří se rozhodnou zvětšit svůj penis pomocí některé z mnoha dnes nabízených metod, by se měli připravit na to, že krátkodobá změna vzhledu jejich orgánu bude mít zřejmě vážné následky. Urologové z Londýna provedli analýzu sedmnácti výzkumů, které se zabývaly pacienty po podobném zákroku. Většina mužů roky po proceduře zažívala potíže, tvořily se jim na pyji deformity a některým mužům se penis následkem zákroku ještě zmenšil.

Eva Longoriová Bastonová se půl roku týrala dietami, aby mohla na festival v Cannes

9. 5. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Herečka Eva Longoriová Bastonová nedokázala přijet na Mezinárodní filmový festival v Cannes s těhotenskými kily na břiše. Poznámky bulváru a posměšné pohledy kolegyň by neunesla. Proto se půl roku týrala s osobním trenérem Grantem Robertsem v posilovně a dietami. Na jihu Francie ale bude oslňovat opět dokonalou postavou v úchvatných šatech.

Ed Sheeran je bohatší než Adele

9. 5. 2019

LONDÝN (Famous) – Zpěvačka Adele byla do letošního května nejbohatší britskou umělkyní do třiceti let. Pátého máje ale oslavila jednatřicetiny, tudíž se z žebříčku s konečnou platností vyřadila. Jenže i kdyby byla mladší, na první příčce už nebude. Její o tři roky mladší kolega Ed Sheeran ji totiž během uplynulého roku předběhl. Se 160 miliony liber je bohatší než ona a nejbohatší britský umělec do třiceti let.

Jennifer Anistonová: Chci se znovu zamilovat

9. 5. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Několik vztahů a dvě manželství má za sebou padesátiletá Jennifer Anistonová. Hvězda seriálu Přátelé se rozešla s manželem Justinem Therouxem před rokem a půl. Od té doby tvrdí, že je nezadaná a zatím nemá v hledáčku žádného náhradního partnera. I když je teď se svým životem spokojená tak, jak nebyla nikdy v minulosti, přesto jí k dokonalosti něco schází. Ráda by se znova zamilovala.