>

Archív famózních zpráv

Sofia Coppolová: Nicole Kidmanová je můj idol dlouhá léta

9. 7. 2017

LOS ANGELES (Famous) – Když se člověk prosadí v Hollywoodu jako režisér, může se mu stát, že se jeho idoly z mládí stanou nakonec jeho kolegy, které dokonce řídí při natáčení filmů. To se splnilo Sofii Coppolové, která od mládí velmi fandila Nicole Kidmanové. O čtyři roky starší Australanku dnes může jako slavná filmařka sama obsazovat do svých filmů. A učinila tak naposledy ve snímku Beguiled.

Šňupáním tabáku se lze dostat do rauše bez následků

9. 7. 2017

NEW YORK (Famous) – Co je člověk člověkem, touží pomocí různých látek nacházejících se v přírodě dosahovat zvláštních stavů vědomí. Základy narkomanie byly položeny už v pravěku a dodnes je nejrozšířenější drogou tisíce let užívaný alkohol. Jenže ani jeho konzumace, stejně jako je tomu v případě mnohem nebezpečnějších tvrdých drog, není bez rizika. Devětadvacetiletý Američan Nick Anderson však přišel s nápadem šňupat kakao. Člověk se dostane do rauše a přitom si nepoškozuje zdraví.

Princové William a Harry: Máma byla velký nezbeda

9. 7. 2017

LONDÝN (Famous) – Princezna Diana zemřela po autonehodě na konci srpna roku 1997. Letos tedy vzpomeneme smutné výročí jejího odchodu ze světa živých. Po dvaceti letech bez jejího života vznikla řada dokumentů mapujících její osobnost. Krom jiných natočila jeden také televize ITV a v dokumentu vypovídají princové Harry a William. Dianu popisují z osobní stránky, jako matku.

Justin Bieber říká svému penisu Joey, Tome Jones zase „fešák“

9. 7. 2017

LOS ANGELES (Famous) – To, jak slavné jsou penisy slavných mužů, ví jen hrstka jejich milenek či milenců. Nicméně slavní mužové bývají marniví a není tedy divu, že i své jednooké kamarády pojmenovávají nemálo domýšlivými výrazy. Kupříkladu zpěvák Tom Jones prý říká svému pyji Wendell, což v hovorové angličtině znamená něco jako velký krasavec, fešák či hezounek.

Shia LaBeouf byl zatčen za výtržnictví pod vlivem alkoholu

9. 7. 2017

LOS ANGELES (Famous) – Herec Shia LaBeouf byl opět zatčen. Tentokrát za výtržnictví a nevhodné chování pod vlivem alkoholu na veřejnosti. Policie státu Georgia ho odvezla do vazby v sobotu 8. července ráno, když na ulici atakoval kolemjdoucí a později odmítal hovořit s policisty.

Ringo Starr si k sedmasedmdesátinám vydá devatenácté sólové album

8. 7. 2017

LONDÝN (Famous) – Zpěvák Ringo Starr v pátek 7. července oslavil sedmasedmdesáté narozeniny. Britský hudebník a člen zaniklé skupiny Beatles fanoušky toho dne rozvášnil, když jim slíbil, že do konce léta vydá své devatenácté sólové album.

Jennifer Garnerová schvaluje novou lásku exmanželovi Affleckovi

8. 7. 2017

LOS ANGELES (Famous) – Herec Ben Affleck se definitivně odpoutal od manželky Jennifer Garnerové. Své milostné city totiž už plně soustředí novým směrem. Pětačtyřicetiletý herec prý chodí s producentkou Lindsay Shookusovou a jeho exmanželka Jennifer Garnerová mu nový vztah plně schvaluje.

Robbie Williams nedá dopustit na botox

8. 7. 2017

LONDÝN (Famous) – Přestože přišel o schopnost vyjadřovat emoce pomocí mimických svalů a vypadá jako maska, nedá zpěvák Robbie Williams dopustit na botox. Toxin umrtvující svaly v obličeji vyhlazuje vrásky, ale zároveň poškozuje emoční systém člověka. Nicméně třiačtyřicetiletý hudebník je posedlý mladistvou vizáží a také si barví vlasy. Úzkosti kvůli vizáži mu působí fanoušci, kteří si z něj utahují na sociálních sítích.

Muži si líčí penis. Aby vypadal větší

8. 7. 2017

LONDÝN (Famous) – Mladí mužové se už nebojí ani líčidel. A nepoužívají je tak často na tvář jako spíš na intimní partie svého těla. Internet je plný návodů, jak si pomoci k vizuálně většímu penisu pomocí pudru a make-upu. Podle zasvěcených je výsledek opravdu ohromující.

Evropou se kvůli nechráněnému orálnímu sexu šíří nebezpečná kapavka

8. 7. 2017

PAŘÍŽ (Famous) – Neléčitelná vůči antibiotikům rezistentní kapavka se šíří světem. Zvláště v Evropě, kde lidé hromadně začali provozovat promiskuitu bez kondomu, přibývá případů, s nimiž si lékaři nevědí rady. Rezistentní kmen se šíří především nechráněným orálním sexem.

Box je ze všech sportů naprosto nejúčinnější metodou spalování energie

7. 7. 2017

BRISTOL (Famous) – Existuje spousta moderních stylů cvičení. Klasické posilování s činkami dnes nahrazuje crossfit a podobné systémy velmi intenzivního pohybu, které jsou oblíbené mezi těmi, kdo chtějí za pár minut spálit spoustu energie a brzy vidět výsledky. Ovšem nejúčinnější metodou spalování energie je stále klasické bušení do boxovacího pytle.

Zdravá střevní mikroflóra je závislá na stravě lovců sběračů

7. 7. 2017

LONDÝN (Famous) – V jistém smyslu navzdory civilizaci jsme stále lovci a sběrači. Ani po tisíci letech zemědělství se nezměnila naše fyziologie a střevní mikroflóra natolik, aby prospívala bez jídelníčku, který jsme měli jako lovci a sběrači. Podle předního britského vědce profesora Tima Spectora zdraví naší mikroflóry ve střevech – a tím pádem celkové fyzické a duševní zdraví závislé na ní – stojí na sezónním střídání plodin a lovu divoké zvěře.