>

Archív famózních zpráv

Liam Payne randí s devatenáctiletou modelkou Mayou Henryovou

1. 9. 2019

LONDÝN (Famous) – Zpěvák Liam Payne nemá s věkem svých partnerek problém. Je to pro něj evidentně jen číslo. Na počátku tohoto roku chodil se supermodelkou Naomi Campbellovou, která příští rok oslaví padesátku. Aby tedy značný věkový rozdíl nahoru trochu vyrovnal, začal se dívat po modelkách výrazně mladších. Vztah s devatenáctiletou Mayou Henryovou přitom považuje za velmi vážný.

Katy Perry bude mít svatbu na gotickém hradě v Irsku

1. 9. 2019

DUBLIN (Famous) – Zpěvačka Katy Perry chce mít opravdu netradiční a velkolepou oslavu uzavření sňatku s Orlandem Bloomem. Vybrala si pro ni jako kulisu hrad Ashford v Irsku na břehu jezera Lough Corrib na západě ostrova. Americká hvězda a britský herec hodlají svou svatbu proměnit ve středověkou pohádku.

Náhradní hormonální léčba způsobuje rakovinu prsu

1. 9. 2019

OXFORD (Famous) – Vědci z Oxfordské univerzity před koncem prázdnin vyzvali lékaře celého světa, aby zvážili předepsání náhradní hormonální léčby ženám v menopauze. Užívání estrogenu totiž prokazatelně zvyšuje riziko rakoviny prsu – a to třetinu. Léčba estrogenem by tedy měla být zvážena s ohledem na to, že řeší symptomy menopauzy, které jsou nepříjemné, ale nikoli smrtelné. Zatímco rakovina prsu může být smrtící.

Jennie Garthová: Desetiměsíční odloučení mi zachránilo manželství

31. 8. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Herečka Jennie Garthová se v roce 2017 rozešla s manželem Davem Abramsem, jehož manželkou se stala v červenci 2015. Deset měsíců žili odděleně. Ale jim dvěma to přitom nesmírně pomohlo. Našli tak k sobě znova cestu a začali jinak. Dnes jsou opět spolu a věří, že jim odloučení vztah zachránilo.

Cara Delevingneová ukazuje prsa při souloži s Orlandem Bloomem

31. 8. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Zpěvačka Katy Perry zřejmě na jednu z epizod seriálu Carnival Row, v níž hraje její snoubenec Orlando Bloom, koukat nebude. Dvaačtyřicetiletý britský hezoun v ní totiž souloží se sedmadvacetiletou Carou Delevingneovou. Ta navíc ukazuje svá prsa. Vášnivá scéna je podle tvůrců jednou z nejerotičtějších posledních let.

Američtí turisté se Alžběty II. v Balmoralu zeptali, jestli někdy potkala královnu

31. 8. 2019

LONDÝN (Famous) – Britská královna Alžběta II. proslula zářivými kostýmy, které obléká při každém veřejném vystoupení. V soukromí, když požívá služební dovolenou v Balmoralu, což je každý rok na konci léta, volí opačnou strategii. Na skotském panství chodí v holínkách a tvídovém oblečení zemitých barev. Málokdo ji tak pozná jako nejmocnější vladařku světa. A jednou se jí dokonce američtí turisté zeptali, jestli někdy potkala britskou královnu.

Princův nevlastní bratr je mrtev, z dědictví po zpěvákovi se radoval jen dva roky

30. 8. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Zpěvák Prince zemřel náhle v dubnu 2016. A protože po sobě nezanechal závěť, jeho majetek zdědili podle zákonů příbuzní. Jedním z nich byl nevlastní bratr Alfred Jackson, kterému spadly do klína desítky milionů dolarů. Ačkoli se s Princem patnáct let před smrtí vůbec nevídal. Moc si ale bohatství sám neužil. Tento týden ve věku šestašedesáti let zemřel.

Královna a princ Philip spí celý život v oddělených ložnicích

30. 8. 2019

LONDÝN (Famous) – Jejich manželství trvá dvaasedmdesát let, vzešly z něj čtyři potomci a patří k nejpevnějším vztahům slavných osobností dneška. Britská královna Alžběta II. a její manžel princ Philip přesto spolu téměř nikdy nespali v jedné posteli. Britská šlechta totiž drží tradici oddělených ložnic. Manželé se tak navzájem neobtěžují svým chrápáním či vypouštěním větrů.

Marlon Brando vypověděl policii: Michael Jackson zřejmě s dětmi měl sex

30. 8. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Herec Marlon Brando a zpěvák Michael Jackson se spolu přátelili. Stárnoucí hollywoodská hvězda tak byla na počátku devadesátých let povolána k výpovědi, aby se vyjádřila k prvnímu obvinění Michaela Jacksona z pedofilie. Zvukový záznam Brandovy výpovědi byl teď poprvé zveřejněn. A podle herce měl Jackson se svou sexualitou velké problémy. A když na něj sám Brando zatlačil kvůli pedofilii, zpěvák se prý rozplakal jako dítě.

Lewis Hamilton se rozhodl podnikat ve veganském rychlém občerstvení

30. 8. 2019

LONDÝN (Famous) – Pilot Formule 1 Lewis Hamilton se loni stal veganem. A rostlinná strava mu natolik vyhovuje, že se rozhodl podporovat stoupence čistě rostlinného jídelníčku a otevírá pro ně síť rychlých občerstvení. V nich si vegani pochutnají na burgerech z čočky, tofu či hub. Řetězec dostal název Neat Burger.

Brad Pitt představil v Benátkách tetování, které činí z jeho manželství stín minulosti

30. 8. 2019

BENÁTKY (Famous) – Brad Pitt přijel do Benátek v sexy ležérním outfitu. V tričku s krátkými rukávy tak byly vidět nejen vypracované svaly, ale také nové tetování na pravé vnitřní paži. To představuje postavu muže, který odchází do světla za ním vrhající stín. Ten přitom míří k citátu, který si s Angelinou nechali vytetovat po svatbě. Je tedy jasné, že Brad učinil z tohoto manželství minulost inkoustovou symbolikou.

Požáry v Amazonii jsou už také genocidou. Vyhlazují vzácné kmeny původních obyvatel

30. 8. 2019

NEW YORK (Famous) – Brazilský prezident Jair Bolsonaro bude možná jednou souzen za genocidu. Požáry, které kvůli těžbě dřeva a farmářům řádí v Amazonii za jeho plné podpory, totiž neničí jen cenné ekosystémy plné vzácných rostlin a živočichů, ale decimují také ohrožené kmeny původních obyvatel. Podle expertů požáry zřejmě spolykaly vzácný kmen Awá, který měl už jen kolem 460 osob. Někteří odborníci míní, že to byli přímí potomci Aztéků.