>

Archív famózních zpráv

Sportovci na Tinderu mají o pětašedesát procent větší úspěch, nejvíc táhnou rugby a svaly

4. 1. 2018

NEW YORK (Famous) – Tinder není zrovna prostředím, v němž uživatelům šanci na seznámení zvýší sečtělost či znalost více než dvou světových jazyků. Bohužel, bohudík, je tomu tak. A svalovci a fitness maniačky vítězí. Vyplývá to z nového průzkumu, podle něhož mají lidé uvádějící v profilu sportovní zaměření o pětašedesát procent víc zájemců. Platí to ale mnohem více u mužů než žen.

Poslech klavírního E z kontraoktávy likviduje plak na mozku působící Alzheimerovou chorobu

4. 1. 2018

BOSTON (Famous) – Léčba Alzheimerovy choroby je stále velmi málo úspěšná a spoléhá pouze na řešení symptomů a zpomalování progrese onemocnění. Pomoci může třeba světelná terapie – prokázáno bylo zmenšování nánosů plaku při působení stroboskopu na oči postiženého. Amyloidový plak ale mizí také při působení tónu kolem frekvence 40 hertzů. To odpovídá tónu vyluzovanému klavírní klávesou E z kontraoktávy (osmé klávesy počítáno zleva).

Alkohol poškozuje DNA a vyvolává v ní karcinogenní změny

4. 1. 2018

CAMBRIDGE (Famous) – Prestižní vědecký časopis Nature publikoval výsledky výzkumů vlivu konzumace etanolu na DNA savců. Z výsledků je jasné, proč konzumace etanolu v alkoholických nápojích souvisí s tak vysokým rizikem rozvoje různých typů rakoviny. Metabolit alkoholu vznikající při jeho odbourávání totiž poškozuje DNA, mění její sekvence a vyvolává nebezpečné mutace, které můžou být zárodkem rakoviny.

Thajští muži propadli vybělování penisů. Vyjde je na čtrnáct tisíc

4. 1. 2018

BANGKOK (Famous) – Mladí thajští mužové jsou stejně marniví jako ti na Západě. Ale zatímco tam by se nejeden běloch rád pochlubil snědším přirozením, v Thajsku propadli naopak světlým penisům. A tak přišla klinika v Bangkoku s procedurou, která slibuje vybělení kůže na pohlavním údu. Muže vyjde tato zbytečná legrácka na čtrnáct tisíc korun v přepočtu.

Původní obyvatelé Ameriky přišli na kontinent o deset tisíc let dříve

4. 1. 2018

CAMBRIDGE (Famous) – První lidé do Severní Ameriky přišli o deset tisíc let dříve, než se dosud soudilo. V oblasti Aljašky žili už před pětadvaceti tisíci let a moderní výzkumy naznačují, že právě tato populace byla předky všech původních obyvatel Severní, Střední i Jižní Ameriky.

Herečka Amanda Barrieová byla požádána, aby zbavila prince Charlese panictví

4. 1. 2018

LONDÝN (Famous) – Herečka Amanda Barrieová byla v mládí požádána, aby pomohla princi Charlesovi s prvním pohlavním stykem. Doslova ho měla zbavit panictví, o což stál jeho otec princ Philip. Dvaaosmdesátiletá britská hvězda to vyzradila s tím, že nabídku odmítla ve chvíli, kdy ji nutili svést Charlese v khaki šortkách.

Selena Gomezová a Justin Bieber bez sebe neudělají krok, chodí spolu i na Pilates

4. 1. 2018

LOS ANGELES (Famous) – Přitažlivost mezi Selenou Gomezovou a Justinem Bieberem je doslova magnetická. Jako dva magnety nalepené na sobě totiž tráví poslední týdny od první chvíle, kdy se dali opět dohromady. Chodí spolu nejen na křesťanská kázání, ale také třeba posilovat. Spolu je vyfotili při odchodu z hot pilates v Hollywoodu, odkud odešli náležitě uřícení.

Elton John oplakává pohřeb matky, s níž léta nemluvil

4. 1. 2018

LONDÝN (Famous) – Elton John pochopil, kolik let ztratil, když s vlastní mámou nehovořil. Dvaadevadesátiletá Sheila Farebrotherová v prosinci minulého roku zemřela a slavný hudebník ji na počátku roku pochoval. Veřejně její ztrátu oplakává dojemnými příspěvky na sociálních sítích.

Sam Smith: Jsem posedlý svým tělem

4. 1. 2018

LONDÝN (Famous) – Sam Smith měl mnoho let velké problémy s nadváhou a sebeláskou. Neměl se rád a nedokázal se dívat na své nahé tělo. Poslední dva roky si udržuje figuru štíhlou díky dietě a cvičení. Ale posedlost vlastní image ho neopustila. Vnímání vlastního těla

Renée Zellwegerová: Doufám, že bude i čtvrtá Bridget Jonesová

4. 1. 2018

LOS ANGELES (Famous) – Herečka Renée Zellwegerová naznačila, že filmaři plánují čtvrté vyprávění o osudech britské novinářky Bridget Jonesové. Texaská rodačka totiž přiznala, že v to sama doufá a do role potrhlé žurnalistky se ráda vžije i počtvrté.

Jamie Dornan neukáže ani milimetr penisu

4. 1. 2018

LOS ANGELES (Famous) – Herci Jamie Dornan a Dakota Johnsonová se potřetí vžili do rolí Christiana Greye a Anastasie Steeleové, aby opět dráždili erotická centra v mozku svých fanoušků. Ti přitom doufali, že ve filmu Padesát odstínů svobody konečně uvidí Jamieho pyj. Neuvidí. Ani milimetr z něj.

Céline Dionová: Neskutečně ráda bych si zazpívala s Lady GaGou

3. 1. 2018

LAS VEGAS (Famous) – Zpěvačka Céline Dionová přiznala, že je velkou fanynkou mladší kolegyně Lady GaGy a ráda by si s ní zazpívala duet. Kanadská pěvkyně řadu let vystupuje v Las Vegas, kam letos na stálou koncertní scénu zamíří také GaGa. A Céline by byla naprosto nadšená, kdyby si ji jednatřicetiletá kolegyně pozvala na úplně první koncert ve městě.