>

Archív famózních zpráv

Robert De Niro: Šovinistu Trumpa bych nehrál za nic na světě

7. 1. 2019

LONDÝN (Famous) – Jedním z velkých kritiků Donalda Trumpa je herec Robert De Niro. Proti prezidentovi USA často hovoří a považuje ho za jednoho z nejnebezpečnějších šovinistů dneška. Pětasedmdesátiletá hollywoodská hvězda by prý ale Trumpa nehrála za žádný honorář a za žádných okolností.

David Beckham je prastrýcem

7. 1. 2019

LONDÝN (Famous) – David Beckham urputně bojuje s projevy věku na svém obličeji a těle. Kosmetika, cvičení a zdravý životní styl jen stěží však zakrývají fakt, že otec čtyř dětí už oslavil třiačtyřicet let. Ačkoli pevně doufá, že ho jeho synové a dcera ještě dlouho neučiní dědou, stal se během Vánoc prastrýcem. Jeho neteř porodila prvního potomka.

Idris Elba: Taylor Swiftová se jako herečka drží dobře

7. 1. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Taylor Swiftová je jednou z mnoha popových hvězd, které se vidí také v Hollywoodu. Americká zpěvačka svými prvními pokusy zatím neoslnila, možnost změnit to má v hlavní roli muzikálu Cats. Ten natáčí s britskými kolegy, mezi nimi třebas Idrisem Elbou. Jeho už svým hereckým talentem přesvědčila.

Vůči antibiotikům rezistentní kapavka je na vzestupu a stále odolnější

7. 1. 2019

EDINBURGH (Famous) – Světová zdravotnická organizace opět vydala varování před promiskuitním sexuálním chováním. Lidé, kteří nepoužívají ochranu a často střídají partnery, se vystavují riziku infekce kapavkou, která je velmi odolná vůči většině známých antibiotik. Bohužel s přibývajícím počtem nakažených stále roste její odolnost vůči lékům.

Vědci nalezli ve výrobcích ze slonoviny také DNA mamutů

7. 1. 2019

EDINBURGH (Famous) – Trh se slonovinou kvete v lidské společnosti tisíce let. Od starověku se lidé obdivovali soškám či šperkům ze sloních klů. Ale nejen sloních. Vědci ze Skotska totiž analýzou DNA zjistili, že mnohé z artefaktů jsou vyrobeny z klů mamutích, které lidé nacházeli v oblasti Sibiře.

Lidé, kteří přežili holocaust, žijí déle než jejich vrstevníci ušetření těmto hrůzám

7. 1. 2019

TEL AVIV (Famous) – Vězni koncentračních táborů byli vystaveni zrůdnému týrání, dlouhodobému hladovění, otřesným hygienickým podmínkám, chladu a vlhkosti. Extrémně strádali psychicky i fyzicky, přesto ti, kteří z holocaustu vyvázli živí, žijí déle než jejich vrstevníci těmto zrůdnostem ušetření. Vyplývá to z nového výzkumu. Proč tomu tak je? Zřejmě brutalitu tohoto typu přežili biologicky a psychicky velmi odolní jedinci.

Za opakované potraty může také mužovo nekvalitní sperma

7. 1. 2019

LONDÝN (Famous) – Opakované potraty jsou často přičítány na vrub ženě a jejímu špatnému zdraví v reprodukčních orgánech. Ale vědci z Londýnské univerzity zjistili, že ne vždy musí být na vině žena a příčinou opakovaných potratů může být také nekvalitní DNA ve spermii muže.

Nastalo depresivní pondělí, lidé dnes budou hromadně hledat milence

7. 1. 2019

BRISTOL (Famous) – Rok s rokem se sešel a nastalo tzv. depresivní pondělí. Je to psychosociální pojem, který označuje den v roce, kdy lidé po bujarých oslavách Vánoc a konce roku přicházejí do práce rozčarováni ze svého života, s pochmurnou náladou, nespokojení sami se sebou a snaží se hledat útěchu v sexuálním vzrušení. To jim nejlépe dopřeje nová aférka. Proto je pondělí po Třech králích většinou tím dnem, kdy si mnozí zadaní lidé najdou tajného milence či milenku. Nebo podají žádost o rozvod.

Jim Carrey na Zlatých glóbech představil novou partnerku Ginger Gonzagovou

7. 1. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Projít se po červeném koberci v předvečer předávání Zlatých glóbů přišel také Jim Carrey. Na večeři nominovaných pořádanou v sobotu 5. ledna přivedl svou novou partnerku, kterou tam vůbec poprvé veřejně prezentoval. Šestapadesátiletá hollywoodská hvězda několik měsíců randí s kolegyní Ginger Gonzagovou, s níž se potkal na natáčení seriálu K smíchu.

Penélope Cruzová: Bojím se, že jsme s Javierem společně před kamerou příliš často

6. 1. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Herečka Penélope Cruzová se objevila před kamerou s Javierem Bardemem poprvé v roce 1992 a to ve filmu Šunka, šunka. Vůbec by je prý tehdy nenapadlo, že se o dvacet let později stanou manželi. Od té doby spolu natočili už jedenáct snímků, z toho dva dokumentární. Španělská kráska se ale obává, že to nesmějí přehánět, aby nebyli ve filmech společně příliš často.

Britney Spearsová přerušuje hudební kariéru, aby mohla pečovat o nemocného otce

6. 1. 2019

LOS ANGELES (Famous) – Zpěvačka Britney Spearsová oznámila, že na neurčito přerušuje svou hudební kariéru. Její otec Jamie vážně onemocněl a ona o něj hodlá pečovat. Přerušení se týká také pravidelné koncertní scény v Las Vegas, kde Britney několikrát týdně vystupuje se svou show Domination.

Rami Malek poprvé veřejně potvrdil, že žije s Lucy Boyntonovou

6. 1. 2019

PALM SPRINGS (Famous) – Film Bohemian Rhapsody přinesl Ramimu Malekovi nejen světovou slávu, ale také životní lásku. Tento týden přitom poprvé přiznal, že s kolegyní Lucy Boyntonovou, která ve filmu hraje Mary Austinovou, v soukromí udržuje partnerský vztah.