>

Archív famózních zpráv

Neplodný Brit změnil životní styl, po roce se počet jeho spermií zvýšil desetkrát

2. 11. 2018

OXFORD (Famous) – Sedmadvacetiletý Freddy Shaw si myslel, že žije zdravě. Pravidelně chodil do posilovny, jedl pestrou stravu a vyhýbal se ponocování. Když mu tak na klinice pro vyšetření spermatu oznámili, že je neplodný, byl v šoku. V jeho ejakulátu bylo tak málo spermií, že bez umělého početí nemohl zplodit dítě. Finanční poradce z Kentu šel do sebe a výrazně změnil svůj životní styl. Po roce se jeho počet spermií zvýšil desetkrát a z něj se stal jeden z nejplodnějších mužů dneška. Proto svůj příběh sdílí, aby inspiroval mnohé muže mající depresi z toho, že možná nezplodí dítě.

Záření z mobilních telefonů je průkazně karcinogenní

2. 11. 2018

LONDÝN (Famous) – Záření z mobilních telefonů je zcela jasně jedním z rizikových faktorů pro rozvoj nádoru mozku, srdce a žláz s vnitřní sekrecí. Jasné vědecké důkazy přinesli toxikologové ze Severní Karolíny.

Kokosový olej obsahuje látky, které působí jako silný repelent

2. 11. 2018

SEATTLE (Famous) – Ačkoli se o zdravotních účincích konzumace kokosového oleje stále spekuluje a mezi vědci jsou jeho horliví zastánci i stejně usilovní odpůrce, je tento tuk získávaný ze semen kokosových palem zdrojem látek, které působí jako velmi účinný repelent proti komárům, klíšťatům či mouchám. A jeho obrovskou výhodou je, že na lidské zdraví nepůsobí toxicky jako třeba DEET.

Zrozenci od září do ledna jsou nejčastěji politiky

2. 11. 2018

LONDÝN (Famous) – Od politiků očekáváme upřímnost, ochotu nesobecky pracovat na zájmech společnosti a integritu ve svém chování a názorech. Jenže spíš než tyto vlastnosti, ovlivňuje úspěch ve volbách to, kdy se člověk narodí. Projevuje se tzv. účinek relativního věku. Takže politikem se stávají častěji děti, které jsou ve třídě nejstarší.

Joseph Gordon-Levitt se vysekal na motorce a leží v nemocnici

2. 11. 2018

NEW ORLEANS (Famous) – Herec Joseph Gordon-Levitt musel být ošetřen v nemocnici po nehodě na motorce. Sedmatřicetiletá hvězda natáčí sci-fi thriller Power, v němž se prohání na dvoukolém vozidle. Jenže jednostopý dopravní prostředek ho zradil a Joseph nezvládl jeho řízení. Vysekal se a musel do nemocnice.

Amber Heardová o Deppovi a Muskovi: Mám tendenci zamilovávat se do toxických lidí

2. 11. 2018

LONDÝN (Famous) – Herečka Amber Heardová byla manželkou Johnnyho Deppa. Ale jejich vztah byl plný psychického i fyzického násilí a roční drama vyvrcholilo mediálně sledovanou rozvodovou válkou. Poté randila s Elonem Muskem ze společnosti Tesla a nijak si nepolepšila. Dnes dvaatřicetiletá hollywoodská blondýna přiznává, že má tendenci zamilovávat se do toxických osobností.

Julia Robertsová: George Clooney je největší hollywoodské sluníčko

2. 11. 2018

LOS ANGELES (Famous) – Herečka Julia Robertsová se dlouhá léta přátelí s Georgem Clooneym. Jednapadesátiletou hvězdu proslavil široký úsměv plný bílých zubů. Ale není to jen maska. Hvězda filmu Pretty Woman se snaží myslet pozitivně a má ráda kolem sebe podobně naladěné osoby. Jednou z nich je právě Clooney. Julia si myslí, že je to největší hollywoodské sluníčko.

Sharon Osbourneová zdrogovala manžela, aby z něj vytřískala přiznání o nevěře

2. 11. 2018

LOS ANGELES (Famous) – Sharon Osbourneová je pomatený zoufalec a nebojí se přiznat, že jím je. Manželka rockera Ozzyho Osbourna dostala omylem email adresovaný jedné z jeho milenek. „Byla jsem zoufalá žena,“ přiznává teď, když se doznává k tomu, že poté zpěváka zdrogovala léky na spaní. Ačkoli mohl pod vlivem těžkých medikamentů také zemřít, ona myslela na jediné. Jak zcela omámený ze sebe vykoktá doznání o nevěře a identitu oné milenky.

Michael Jackson je šestým rokem nejvíc vydělávajícím nebožtíkem

1. 11. 2018

LOS ANGELES (Famous) – Zpěvák Michael Jackson je už devět let a čtyři měsíce nebožtíkem. Ale právě v době, kdy svět vzpomíná na duchy, přízraky, zemřelé a světce, zveřejnil časopis Forbes žebříček slavných mužů a žen, jejichž jména generují miliardy i roky či desetiletí po jejich odchodu ze světa živých. A právě Michael je šestý běh po sobě králem této pomyslné pyramidy, z níž v roce 2009 sesadil mnohaletého faraona Elvise Presleyho.

Eva Herzigová nafotila reklamu pro italské spodní prádlo Yamamay

1. 11. 2018

MILÁN (Famous) – Pětačtyřicetiletá supermodelka Eva Herzigová má být symbolem sebevědomí a ženskosti. Věří tomu italský výrobce spodního prádla Yamamay, který použil rodačku z Litvínova ve své nové kampani My Confident Beauty pro kolekci Basic. Herzigová je tváří tří řad, z nichž jedna má ženy zeštíhlovat, druhá činit princeznami a třetí je určena těm, kdo se ve spodním prádle chtějí cítit stejně jako nazí jen ve vlastní kůži.

Neil Young potvrdil, že je ženatý s Daryl Hannahovou

1. 11. 2018

COLUMBUS (Famous) – Zpěvák Neil Young ve svém vzkazu fanouškům poprvé otevřeně přiznal, že Daryl Hannahová je jeho manželkou. Ačkoli se o svatbě mezi dvaasedmdesátiletým kanadským hudebníkem a sedmapadesátiletou herečkou spekuluje od srpna tohoto roku, kdy se skutečně vzali, dvojice se odmítala k tématu jakkoli vyjádřit.

Ptáci vděčí za pestrobarevná vajíčka dinosaurům. Ta jejich hýřila jásavými odstíny

1. 11. 2018

NEW HAVEN (Famous) – Ze zbarvení vajíček některých ptáků přecházejí oči. A ne vždy jsou odstíny přizpůsobeny okolí tak, aby viditelnost vajíčka snižovaly. Kupříkladu jasně tyrkysová vajíčka drozdů zpěvných či jasně růžová vajíčka sedmihláska hajního nesplývají s podkladem. Barvy a kresby na skořápkách svých vajec nemají ale pouze ptáci. Měli je už jejich obří předci dinosauři.