>

Archív famózních zpráv

Opilého Leea Ryana vyvlekla policie z letadla v poutech poté, co ztropil šílenou scénu

2. 8. 2022

LONDÝN (Famous) – Zpěvák Lee Ryan ze skupiny Blue během letu z Glasgow do Londýna ztropil šílenou scénu a začal napadat palubní posádku poté, co mu odmítla nalít další alkohol. Opilá hvězda se podle spolucestujících rozzuřila jako šílenec, když jí stevardka odmítla podávat alkohol značky Blue Star. Hudebník skončil ve vazbě, kam byl přímo z letadla odveden v poutech.

Elon Musk chtěl být tam, kde je dnes, už před pěti roky, přiznal jeho otec Errol

2. 8. 2022

SYDNEY (Famous) – Errol Musk, otec zakladatele Tesly a miliardáře Elona Muska, mluvil o své rodině v australské rozhlasové show The Kyle and Jackie O Show. Během dvaceti minut stihl prohlásit, že je hrdý na všechny své děti, nejen Elona. I když ten, podle jeho slov, dosáhl největších úspěchů. Nicméně Elon je podle Errola dost frustrovaný tím, že se mu nedaří projekty tak rychle, jak si představoval. Otec rodu Muskových tvrdí, že jeho syn Elon chtěl být tam, kde je dnes, už před pěti roky.

Brad Pitt popřel, že odchází na odpočinek

2. 8. 2022

LOS ANGELES (Famous) – Brad Pitt přišel na premiéru svého filmu Bullet Train v Los Angeles a vyfešákovaný zářil ve světle zeleném obleku. Ve velmi dobré náladě si ochotně povídal s novináři a sdělil jim, že rozhodně nechystá žádný odchod na odpočinek, jak se snaží senzačně tvrdit bulvár.

Beyoncé odstraní text písně Heated ze svého nového alba Renaissance

1. 8. 2022

LOS ANGELES (Famous) – Jen tři dny po vydání alba Renaissance zpěvačka Beyoncé podléhá tlaku veřejného mínění a odstraní z tohoto alba text písně Heated kvůli slovu, které u některých osob vyvolalo rozhořčení. Jde o slangový výraz spaz, který vychází ze svalové křeče a znamená v přeneseném smyslu někoho, kdo hned kvůli všemu vyšiluje a je věčně v tenzi. Nicméně podle kritiků je spaz hanlivé vůči postiženým, kteří trpí svalovými atrofiemi a křečemi.

Sylvester Stallone tvrdě odsoudil producenta filmu o Ivanu Dragovi

1. 8. 2022

LOS ANGELES (Famous) – Sylvester Stallone se tvrdě pustil do producenta filmů o Rockym Irwina Winklera poté, co byl zcela vynechán z plánů na filmový spin-off o Ivanu Vasiljeviči Dragovi. Tedy největším nepříteli a soupeři Rockyho Balboy, jehož Stallone ztvárňoval od poloviny sedmdesátých let do roku 2018. Sylvester se zlobí, protože postavu Ivana Draga vymyslel. A také ho rozčílilo, že mu Dolph Lundgren nedal vědět, že se s ním ve spin-offu nepočítá.

Rapper Ne-Yo odmítá řešit obvinění od manželky, že ji osm let podváděl

1. 8. 2022

LOS ANGELES (Famous) – Crystal Renayová obvinila svého manžela rappera Ne-Ya z nevěry. V rozsáhlém příspěvku na Instagramu napsala, že ji podváděl celých osm let. Slavný hudebník se ale odmítl k nařčení vyjádřit. „Osobní záležitosti nejsou určeny k tomu, aby byly řešeny a rozebírány na veřejných fórech,“ vzkázal fanouškům i novinářům.

Mezi seznamem věcí, které nejsou povoleny ve vesmíru, je i masturbace

1. 8. 2022

NEW YORK (Famous) – Vědec pracující pro NASA inženýr Smythe Mulikan nedávno žertoval, že existují přísné pokyny, jak se chovat ve stavu beztíže na Mezinárodní vesmírné stanici a raketách, které k ní míří. Zapovězena je prý i masturbace, protože sebemenší kapička tekutiny uniknuvší do volného prostoru by mohla způsobit chaos na palubě.

Jedna porce červeného masa denně zvyšuje riziko chorob srdce a cév o 22 procent

1. 8. 2022

CLEVELAND (Famous) – Lidé konzumující často a pravidelně červené maso, jsou pacienty na kardiologii mnohem častěji než ti, kdo se červenému masu vyhýbají. A nová studie z Clevelandu odhaluje, že s každou porcí červeného masa denně vzroste riziko onemocnění srdce a cév o dvaadvacet procent. A můžou za to také střevní bakterie, které určité látky z červeného masa přeměňují na škodliviny, které se vstřebávají do těla a tam škodí.

Fitness náramky fungují, lidé se s nimi pohybují více

1. 8. 2022

ADELAIDE (Famous) – Lidé, kteří nosí fitness zařízení měřící počet kroků a třeba i tep srdce, zhubnou za pět měsíců o necelý kilogram víc než ti, kteří hodinky typu Fitbit či Apple Watch nemají. V průměru totiž osoba, která nosí podobné zařízení, ujde o osmnáct set kroků více než osoby s podobným životním stylem, které ale takové zařízení nepoužívají.

Planeta Země měla svůj nejkratší den od začátku zaznamenávání času

1. 8. 2022

NEW YORK (Famous) – V sobotu 29. července byl den o 1,59 milisekundy kratší. Podle expertů sledujících rotaci Země a časomíru na atomových hodinách bude muset brzy opět nastat přestupná sekunda. Její pomocí se hodiny srovnají s rotací planety. Bylo by to poprvé, co by se však globální hodiny zrychlily.

Samořídící auta budou potřebovat genderové nastavení, muži jsou horší řidiči než ženy

1. 8. 2022

NEWCASTLE (Famous) – Muži jsou horší řidiči než ženy. Dokazují to analýzy testování samořídících vozů. Ženy jsou lepší v případě nebezpečí, kdy je potřeba převzít kontrolu nad vozidlem. Řidičky mají podle expertů z Newcastlu rychlejší reakce a stabilnější kontrolu nad volantem.

Harry Styles podepsal smlouvu s Marvel Studios na pět filmů a bude hrát Erota

30. 7. 2022

LOS ANGELES (Famous) – Zpěvák a herec Harry Styles má namířeno do marvelovek. S výrobcem filmů o superhrdinech podepsal smlouvu na 100 milionů dolarů a pět celovečerních snímků. V nich se objeví jako postava Eros alias Starfox, bratr mocichtivého misantropa Thanose.