>

Archív famózních zpráv

William a Kate budou po královně hlavní hvězdy oslav platinového jubilea

9. 5. 2022

LONDÝN (Famous) – Tak to vypadá, že navzdory tomu, že bude po smrti Alžběty II. králem její syn Charles, ještě za jejího života se hlavními tvářemi královské rodiny stávají vévoda a vévodkyně z Cambridge. Ti přitom usednou na trůn až po Charlesově smrti. Nicméně na počátku června proběhne ve Spojeném království oslava platinového výročí vlády britské královny a William a Kate budou podle britských médií hrát hlavní role. Samozřejmě hned po samotné královně.

Jeremy Irons opět porušoval zákony a řídil se psem na klíně

9. 5. 2022

LONDÝN (Famous) – Herec Jeremy Irons si se svou libůstkou řídit se svým psím miláčkem na klíně zadělává na malér. Byl totiž vyfotografován, jak se tak prohání ulicemi Londýna ve voze Mini Cooper. Jeho fenka při jízdě spokojeně koukala po okolí, ale podle expertů na dopravu je takový řidič velmi nebezpečný pro své okolí.

Koncentrace oxidu uhličitého v atmosféře dosáhla nejvyšší úrovně v historii lidstva

9. 5. 2022

WASHINGTON DC (Famous) – Americký Národní úřad pro oceán a atmosféru zveřejnil nová data, která dokazují rekordní koncentraci oxidu uhličitého v atmosféře. Poprvé v historii lidstva přesáhla 420 částic oxidu uhličitého na milion částic atmosféry. Hlavním zdrojem je podle NOAA spalování fosilních paliv.

Vévodkyně Camilla: Mohla bych naplnit knihu svými kuchařskými katastrofami

9. 5. 2022

LONDÝN (Famous) – Vévodkyně Camilla rozená jako Shandová prý nikdy nebyla přirozeným talentem v kuchyni. Rozhodně nemůže stoupnout k troubě a vykouzlit nějaký chutný moučník bez receptu. I když dnes už vaří obstojně, začátky prý byly krušné. A svými kuchařskými katastrofami by dokázala naplnit knihu. Manželka prince Charlese a budoucí britská královna měla štěstí v tom, že její děti nebyly vybíravé a její kuchyni konzumovaly rády.

Britney Spearsová stanovila datum svatby, ale fanouškům ho neprozradí

9. 5. 2022

LOS ANGELES (Famous) – Zpěvačka Britney Spearsová ještě před rokem byla vazalem svého otce Jamese, který ji ovládal v rámci soudem stanové nucené správy. Svéprávnosti zbavená hvězda tak nemohla rozhodovat ani o tom, jestli se zasnoubí nebo počne dítě. Ale od podzimu je opět svéprávná a také zasnoubená. Před několika týdny potvrdila, že je potřetí těhotná. A se snoubencem Samem Asgharim se už dohodli i na termínu svatby. Ale veřejnosti ho neprozradí.

Princ William zruší oslovení Jeho královská výsosti a nechá si říkat Williame

8. 5. 2022

LONDÝN (Famous) – Princ William s manželkou Catherine hodlají provést zásadní reformu uvnitř královské domácnosti. Dosud bylo zvykem, že je zaměstnanci a služebnictvo oslovovali Vaše královská výsosti. Ale William chce méně formální vystupování a hodlá zrušit jak toto oslovení, tak klanění a pukrlata. I při oficiálních návštěvách po světe bude trvat na tom, že jeho a manželku budou lidé oslovovat křestními jmény bez titulů.

Nebezpečné pilulky na růst svalů způsobující neplodnost a infarkty jsou běžně na eBay

8. 5. 2022

LEEDS (Famous) – Selektivní modulátor androgenních receptorů (SARM) není povolen k užívání u lidí. Preparát funguje jako steroidní hormony a urychluje růst svalové hmoty. Proto ho používají kulturisté a bodybuildeři. I když je to nepovolená látka k používání u lidí, SARM lze sehnat na eBay za mizivé peníze – kolem osmi korun za pilulku. Přitom SARM prokazatelně způsobuje neplodnost a může vyvolat infarkt či mrtvici či poškození jater.

Harry a Meghan se zúčastní oslav platinového jubilea, ale Netflix bude mít zákaz vstupu

7. 5. 2022

LONDÝN (Famous) – Vévoda a vévodkyně ze Sussexu oznámili, že se zúčastní oslav platinového jubilea vlády královny Alžběty II. i se svými dětmi Archiem a Lilibet. Jenže britská královská rodina, její poradci a zaměstnanci i britská vláda dali jasně najevo, že platinové jubileum není žádná šaráda pro americké diváky a během čtyřdenních oslav budou na všech akcích vykazováni lidé ze štábu společnosti Netflix, kteří by se pokoušeli cokoli natáčet a zaznamenávat. Harry a Meghan přitom od této streamovací společnosti dostali přes sto milionů liber za to, že budou poskytovat exkluzivní obsah.

Ve věku osmdesáti let zemřel herec Kenneth Welsh známý z Twin Peaks

7. 5. 2022

LOS ANGELES (Famous) – Herec Kenneth Welsh proslul jako šílený agent FBI Windom Earle v seriálu Městečko Twin Peaks. Režisér David Lynch mu prý nabídl roli, která pro něj byla životní příležitostí. Rodák z Kanady zemřel ve čtvrtek ve věku osmdesáti let. Oznámil to jeho syn Devon Welsh.

Vědci odhalili, že komáry k lidem tak mocně přitahuje naše citrusová vůně těla

6. 5. 2022

NEW JERSEY (Famous) – Komáři jsou nepříjemným letním hmyzem, který dokáže pokazit nejednu zahradní party. Ale v tropických a subtropických oblastech jsou především přenašeči nebezpečných onemocnění – malárie, horečky dengue, žluté zimnice či choroby Zika. Ví se také, že komáři dávají přednost lidské krvi před ostatními savci. Donedávna se však netušilo, jak lidi od jiných teplokrevných živočichů odlišují. Vědci z New Jersey prokázali, že nás cítí. Máme totiž specifický pach vynikající citrusovým aroma.

Němka chtěla otěhotnět, proto propichovala kondomy. Teď si odsedí půl roku

6. 5. 2022

BIELEFELD (Famous) – Devětatřicetiletá Němka souhlasila se vztahem s výhodami. Jenže ve skutečnosti chtěla mít s dvaačtyřicetiletým milencem, který s ní souložil nezávazně, dlouhodobý vztah a dítě. Ovšem tuto skutečnost mu nepřiznala, protože by se s ní rozešel. Místo toho tajně propichovala kondomy, které při sexu používali. Když otěhotněla, přiznala milenci, že kondomy proděravěla. On ji udal na policii a soud ji teď poslal na půl roku za mříže.

Umíte flirtovat a balit? Muži by měli být vtipní a velkorysí, ženy se smát a být vyzývavé

6. 5. 2022

OSLO (Famous) – Sociální psychologové z Norské univerzity vědy a techniky provedli rozsáhlou studii o chování lidí při flirtování a balení protějšku pro krátkodobý i dlouhodobý vztah. Odhalili tak nejlepší taktiky flirtování a tvrdí, že ženy chtějí, aby muži byli vtipní a štědří. Zatímco muži touží po tom, aby ženy vypadaly sexuálně dostupné a smály se jejich vtipům.